TERMINY EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
CZĘŚĆ PISEMNA
19.06.2018 r. godz. 10.00 (kwalifikacje A.18, M.1, M.18, R.3)
19.06.2018 r. godz. 12.00 (kwalifikacja M.2)
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA
26.06.2018 r. godz. 13.00 (kwalifikacja R.16)
23.06.2018 r. godz. 9.00 (kwalifikacja R.3)
Andrzej Figurski
Patryk Ostrowski
Uczniowie przeniesieni na egzamin do innego ośrodka
L.p.
|
Nazwisko
i imię
|
Oznaczenie kwalifikacji
|
Ośrodek
|
Data i godzina egzaminu
|
1
|
Frej Klaudia
|
A.18
|
Technikum w Zespole Szkół im. Konstytucji 3-go Maja w Iławie
ul. Mierosławskiego 10
14-200 Iława
|
2018-06-27
12:00
1
|
2
|
Herzberg Kinga
|
A.18
|
Technikum w Zespole Szkół im. Konstytucji 3-go Maja w Iławie
ul. Mierosławskiego 10
14-200 Iława
|
2018-06-27
12:00
1
|
3
|
Janocha Anna Jolanta
|
A.18
|
Technikum w Zespole Szkół im. Konstytucji 3-go Maja w Iławie
ul. Mierosławskiego 10
14-200 Iława
|
2018-06-27
12:00
1
|
4
|
Mówka Agnieszka
|
A.18
|
Technikum w Zespole Szkół im. Konstytucji 3-go Maja w Iławie
ul. Mierosławskiego 10
14-200 Iława
|
2018-06-27
12:00
1
|
5
|
Świech Patryk Damian
|
A.18
|
Technikum w Zespole Szkół im. Konstytucji 3-go Maja w Iławie
ul. Mierosławskiego 10
14-200 Iława
|
2018-06-27
16:00
1
|
6
|
Wasilewska Oliwia Bożena
|
A.18
|
Technikum w Zespole Szkół im. Konstytucji 3-go Maja w Iławie
ul. Mierosławskiego 10
14-200 Iława
|
2018-06-27
16:00
1
|
7
|
Zuchniak Damian
|
A.18
|
Technikum w Zespole Szkół im. Konstytucji 3-go Maja w Iławie
ul. Mierosławskiego 10
14-200 Iława
|
2018-06-27
16:00
1
|
8
|
Płochocki Dawid
|
M.1
|
Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie
Ostróda, ul. Czarnieckiego 69
|
2018-07-02
16:00
30
|
9
|
Bilicki Mieczysław Piotr
|
M.18
|
Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Nidzicy
ul. Jagiełły 3
13-100 Nidzica
|
2018-06-27
12:00
CKP-1
|
10
|
Katan Damian
|
M.18
|
Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Nidzicy
ul. Jagiełły 3
13-100 Nidzica
|
2018-06-27
12:00
CKP-1
|
11
|
Wołyński Marcin
|
M.18
|
Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Nidzicy
ul. Jagiełły 3
13-100 Nidzica
|
2018-06-27
12:00
CKP-1
|
12
|
Płochocki Dawid
|
M.2
|
Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie
Ostróda ul. Czarnieckiego 69
|
2018-07-04
12:00
30
|
|
Rozkład godzin lekcyjnych:
1 godzina |
745 |
- |
830 |
2 godzina |
835 |
- |
920 |
3 godzina |
925 |
- |
1010 |
4 godzina |
1025 |
- |
1110 |
5 godzina |
1115 |
- |
1200 |
6 godzina |
1205 |
- |
1250 |
7 godzina |
1255 |
- |
1340 |
8 godzina |
1345 |
- |
1430 |
|